Не будь консервами!

Спочатку з життя … зеків. В одній книзі спогадів охоронця сталінських таборів я прочитала, що якщо зеки з кримінальників задумували втечу , вони обов’язково брали з собою кого-небудь з молодих-зелених. Табори ці були розташовані у всяких глухоманях. Тому навіть, якщо втеча вдавався, великою проблемою було добування їжі. У тайзі без зброї і навичок її так просто не знайдеш. Ось цей молодий-зелений і був їжею для досвідчених зеків. А що, зручно. Сам йде, а коли треба раз і сніданок вже є. Таких там так і називали – консерви.

man

Прочитавши це, я, звичайно, здригнулася, а потім подумала. А адже в нашому житті повно таких людей-консервів. Слава Богу, не в прямому сенсі. Але все ж таки. Вам знайома така картина. Вона по вуха закохана. А он так, з легонца, з лінню. Спілкується, спить, бо не підвернувся кращий варіант. При цьому він заздалегідь знає, що ця по вуха закохана в нього дівчина – запасний варіант, консерви. При чому багаторазові! З’являється, варто лише клацнути пальцями і завжди готова вгамувати чоловічий сексуальний голод.

І такі стосунки – їдець-консерви можуть існувати роками. Втім, консервами може бути і чоловік, а в ролі їдця виступати жінка. Правда така ситуація, погодьтеся, трапляється набагато рідше.

Так як не стати не стати консервами? Насправді все дуже просто. Як молодому-зеленому не стати консервами? Адже він здогадується, навіщо його беруть у втечу досвідчені зеки. Здогадується, а все одно йде разом з ними. Тому що сподівається. О це горезвісне: «А раптом!». Скільки воно згубило життів! Та не треба ніяких раптом! Не треба йти за зеками! Не треба сподіватися, що чоловік, який тебе не любить, раптом змінитися і почне любити. Не почне. А якщо трапиться кращий варіант кине. А такий знайдеться, будьте в цьому впевнені. Не зараз, так через рік. Може навіть не найкращий, але зате новий.

Не треба від таких відносин нічого чекати! Адже роки йдуть, і вони вам краси і здоров’я не додають. Це старе вино цінується, але не жінка. Тому самі розірвіть ці безперспективні відносини. Перестаньте бути консервами.

Я розумію страх багатьох таких жінок. Мовляв, тоді взагалі залишуся одна. Так, може статися і так. А може і не статися! Адже у вас у цьому випадку з’являється шанс кардинально поліпшити своє особисте життя. Це, по-перше. А, по-друге, навіть якщо у вас нічого не вийде, це все одно буде краще. Ви хоч будете поважати себе, а не відчувати випотрошеної консервною банкою. Повірте, це відчуття набагато гидотніше, огидніше, ніж почуття самотності.

Зрештою, як показують безліч подібних випадків, самотнім жінкам починає подобатися їх самотність. А що, абсолютно вільна, незалежна і ніхто тобі своїми примхами та забаганками мізки не компостує.

Тисячу разів правий був Омар Хайям, який ще тисячу років тому написав безсмертне:

Щоб мудро життя прожити,

Знати треба не мало,

Два важливих правила запам’ятай для початку

Ти краще голодуй, ніж що попало їсти,

І краще будь один, ніж разом з ким попало.

Так що милі, розумні, прекрасні жінки не будь чиїмись консервами. Будьте самі собою!