Мій кіт спить дві третини свого життя

Не знаю, як у вас, а мене при вигляді мого сплячого кота Ваську охоплюють різні думки. Найчастіше мені хочеться погладити мого рудого розбійника або легенько поторсати, щоб він ліниво розплющив свої зелені очі, мовляв, що тобі від мене треба?

серий кіт

Але іноді я гостро заздрю своєму коту. Не, ну просто комунізм! Тут прийдеш з роботи замотана, потім впрягатися в сімейний побут, а цей спить собі і спить. Ніяких проблем у людини! Тобто тварини. Думати про їжу і де поспати не потрібно. Все подається на блюдечку з блакитною облямівкою. По першому ж незадоволеному нявканню. Його ще як аристократа на літо на дачу ми вивозимо. І не в громадському транспорті або на убитих виробах вітчизняного автопрому, а на дуже навіть непоганому моєму чорному Ауті – Міцубісі Аутлендер. Уміють японці машини робити, як і все інше. Як і дітей. Не знаєте про такий анекдот-бувальщину?

Приїхала японська делегація на нашу виставку досягнень. Після неї журналісти запитують, що їм найбільше сподобалося. «Діти, – відповідають ті, – вони у вас прекрасні. Але те, що ви робите своїми руками просто жахливо ». А японці можуть добре робити і руками, і іншим органом. Але повернемося від вузькооких японців, до вузькоокі коту Васьки.

Ледар знатний! Японець трудиться на знос, недосипає, стреси отримує. А цей спить і їсть, а живе не гірше цього вузькоокого японця. Який висновок? Вузькоокість не обов’язково означає працьовитість!

А іноді я свого Ваську шкодую. Це ж треба 2/3 життя проспати! ( більше інформації можете знайти на цьому сайті: http://petcomments.com/why-do-cats-sleeps-so-much/) Якби я стільки спала? Припустимо, проживу я 90 років (я оптимістка! – Список країн за очікуваною тривалістю життя). А в реальності тільки тридцять! А так цілих шістдесят! Адже сплю я тільки третину свого життя. На цілих тридцять років більше! Ого !! Бідненький мій! У такі моменти Васька без всяких зусиль з його боку може заробити що-небудь дуже смачне, що називається з хазяйського столу. До речі, принагідно зауважу, у кожної жінки, КОЖНІЙ, завжди в запасі повинно бути щось смачненьке. Для іншого її домашнього вихованця – чоловіка. Для заохочення. Бачили, як дресирувальники в цирку заохочують своїх вихованців чимось для них смачним, коли ті роблять все як треба? А мужики, що гірше ?! Нагадаю, що про важливість домашньої кулінарії я докладно писала тут.

І особливо рідко при вигляді сплячого Васьки (до речі, він іноді у мене хропе, тільки не так як людина, а по-котячому, навіть не можу буквами передати ці звуки, і при цьому у нього дуже смішно сіпаються вуса) до мене приходять філософські думки . В принципі, попередні думки теж можна вважати філософськими, але вони так, дрібні чи що. Значить, будемо вважати ці думки глибоко філософськими. Ось навіщо так природа зробила? Щоб дві третини життя продрихнуть? У неї ж, у природи, все правильно! Що б він міг сили відновити? Хижак ж все-таки. Так зробила б так, щоб ці самі хижаки так не надривалися бідолахи! Напевно, не змогла.

А людина змогла! Завдяки своєму розуму змогла. Тепер надриватися сильно не треба. Все одно з голоду не помреш. Але люди не кішки. Їм все мало! Деякі вже по 5 годин сплять і по 17-18 годин працюють. Світла білого не бачать. Запитаєш такого – для чого, мілай, надриваєшся? Щоб грошей побільше заробити, відповідає. А для чого тобі гроші? Що б жити краще! Так тоді краще за всіх живе кінь! Тому що працює, як кінь! І хто тоді розумнішими, мій кіт Васька або такий трудоголік? Як ви вважаєте?

P.S. Тільки не треба тут говорити, що він після себе не тільки будинок, дерево і сина залишить, а й цілий хмарочос і гай. А ось на сина може якраз силоньок і не вистачити! Ні, хлопці, в усьому потрібна міра, правильно Васька ?!