Мій улюблений Аут

Ні, мова піде не про футбольний термін. І не про життєві ситуації, коли ти опинився на узбіччі. Йтиметься про … жіночому автомобілі! А аутом, ні, навіть не так, Аутом з великої літери я називаю свого вірного чотириколісного друга — Міцубісі Аутлендер.

Митсубиси Аутлендер

«Нічого собі»! — можуть вигукнути багато. Знайшла жіночий автомобіль. Ось Пижик, тобто Пежо-207 або Ярік (Тойота Яріс) або на худий кінець Джаз (Хонда Джаз). А тут брутальний здоровенний позашляховик.

Що я вам скажу, милі жінки. Всі ці Пижики і Джази, звичайно, гарні. Красиві, витончені (як ми), ними легко керувати. Але треба ж дивитися трохи далі капота цих малюків!

Знаєте, яку жінку чоловік більше цінує? Ту, якій дарував дорожчі подарунки! Нехай звучить грубо, приземлено, але це так! Вже тільки тому мій Аут на голову вище всяких пижиків. На цілих півметра така любов більше і на цілу тонну важче! Так що просить вимагайте що то побільше, як знак великої любові.

Другий момент – наші дороги! О, це витончене садо-мазо! Про дві головні наші біди – дурнів і дороги знають всі. Але якщо вже «пощастило» народитися з дурнями в одній країні (які і зробили такі дороги), так сама не будь дурепою! Прийми заходи, щоб їзда для тебе не нагадувала це саме садо-мазо. Краще нехай це у тебе буде як елемент сексуальних ігор у постелі. І тут мій Аут поза конкуренцією в порівнянні з усякими Джазами. Джаз, якщо треба, вони на дорозі не покажуть, а я покажу. Включила повний привід і по барабану мені вибоїни, неприбраний сніг і непролазний бруд. Мій Аут пре, як танк і в цю мить ти відчуваєш себе Володарем Всесвіту!

Третій момент — наші дорогі чоловіки-водії. На жаль, лицарів на чотириколісних залізних конях у нас на дорогах, раз-два та й усе. І чим менше твої габарити (не твої, а твоєї машини), тим менше по відношенню до тебе лицарства. Та що там лицарства, звичайної ввічливості на дорогах рідко зустрінеш. А ось з великими габаритами наші чоловіки-водії зважають. Особливо, якщо скла тоновані і не видно, хто за кермом — дура-блондинка або шафа, яка гайки на 42 руками закручує.

Так що я раджу за великий позашляховик, як мій Міцубісі Аутлендер! Говоріть, витрати на нього великі? Бензину багато їсть? А комплект гуми коштує стільки, що непогану шубку можна купити? А хіба це ваша турбота?! А чоловік вам навіщо?! Ви відповідаєте за будинок, щоб всі були нагодовані, одягнені-взуті і діти доглянуті. Але за автомобіль відповідає чоловік. Навіть якщо це ваш автомобіль! Тому вибирайте Аут!