Про мене

Давайте знайомитися. Мене звуть Ізабелла. Хто я? О, в мене кілька життєвих ролей і кожна з них головна! По-перше, я мати двох чудових діток: Катеринки – маленького янголятка з пронизливо синіми, як волошки, очима і Іллі, задерикуватого впертого хлопчика з непокірним вихром на голові.

По-друге, я дружина свого коханого, теж упертого чоловіка, Олександра Хромченко.

По-третє, я юрист і займаюся справами, що лежать в площині громадянського права. Допомагаю людям оформляти угоди з продажу-купівлі квартир, переоформляти спадщину на себе, подавати в суд на недбайливих татусів для стягнення аліментів та інше, інше, інше.

І, нарешті, я просто Жінка! А значить найпрекрасніше істота на землі, якому Бог довірив найважливішу функцію ¬ продовження роду людського. А тому я глибоко впевнена, що жінки, що виконує таку відповідальну місію повинні бути щасливі. Вони просто заслужили це, як ніхто інший. Якщо Жінка не буде щаслива, то і весь світ, все людство буде нещасливо! І мета цього блогу допомогти кожної жінці стати щасливою. Дати їй поради, як діяти в тій чи іншій важкій ситуації. Дати їй поради по взаємовідносинах з чоловіком. Адже без сильної статі жодна сім’я не може вважатися повноцінною та щасливою. Дати поради жінки із взаємин зі своїми дітьми, щоб вони виросли успішними і головне, щасливими людьми. Адже успіх і щастя дітей – це головний успіх і щастя будь-якої жінки.

Так що, сідайте зручніше. Наша бесіда буде довгою і цікавою!