Чому жінці треба займатися спортом

Відразу обмовлюся. Під спортом я розумію фізичні навантаження, які йдуть на користь здоров’ю, а не заради якихось медалей, звань і т.д.

жінці треба займатися спортом

Якщо запитати сто жінок, чи корисні помірні фізичні навантаження, то всі, підкреслюю, всі скажуть, що так. Тепер друге питання: «А особисто ви займаєтеся спортом?» На жаль, згідно статистики, лише кожна десята українська жінка може похвалитися, що регулярно ходить у фітнес зал або в басейн і тому подібні храми здоров’я. Чому? Стандартна відповідь – не вистачає часу. Всі сили і час забирає робота і сім’я. Мовляв, все заради сім’ї, дітей, домашнього вогнища і дорого чоловіка. Ну, прямо хоч медаль давай за подвиг на домашньому фронті.

А тепер ось такі цікаві логічні міркування.

Сучасне життя не вимагає великих фізичних навантажень. У той же час цивілізація вже забезпечила всіх і кожного такою кількістю їжі, щоб людина не те, що не голодував, але гарантовано відчувала себе ситою. Як результат, після тридцяти п’яти – сорока років ми, жінки, швидко починаємо повніти. Все, організм вичерпав свої можливості по утилізації потоку корисних, а здебільшого шкідливих калорій і здався.

А чоловіки чомусь люблять струнких, а не розпливлих корів. Хоч деякі психологи і стверджують, що сильна стать у глибині душі любить пишні форми. Напевно, любить занадто глибоко, що не побачити.

Отже, перший мінус не займань спортом – ми втрачаємо зовнішню привабливість в очах своїх чоловіків.

Друге. Малорухливість – це погане здоров’я. Ну, вимагають наші клітини руху! Треба, щоб все у нас ворушилося, до м’язів бігали електричні сигнали від мозку, щоб жваво по судинах пульсувала кров. Без всього цього — затхлість і в’янення. А тепер скажіть, чоловікові при всьому іншому однаковому, хто більше сподобається – здорова чи хвора жінка? До того ж погане здоров’я – це ще й песимістичний, депресивний, нудний погляд на світ. В здоровому тілі здоровий дух! Отже, другий мінус не займань спортом – ми втрачаємо привабливість в очах чоловіків, не тільки як образ, а й як зміст.

Третє. Так, заняття спортом для сучасної, обтяженої безліччю проблем жінки, вимагають досить великих вольових зусиль. Ну так і прекрасно! Виховуйте спортом волю у себе! До речі, це я точно знаю, чоловіки поважають вольових жінок. Абсолютна податливість нікому не цікава. Чоловік – це мисливець. Йому подобається, у нього це в крові, щоб його видобуток пручався. І повірте, якщо ви скажете, що вам потрібен певний час особисто для себе, для занять спортом, то більшість чоловіків поставиться до цього з розумінням. Тому що більшість сильної статі у нас все ж адекватні. А з рештою і жити не варто! Отже, плюс занять спортом – ви підвищуєте свою оцінку в очах свого чоловіка!

Четверте. Абсолютно те ж саме по оцінці можна сказати і по відношенню до дітей. Мама ходить в тренажерний зал, качає м’язи на тренажерах, а не тривіально стоїть біля плити і заносить горщики за усіма домочадцями. Отже, ще один плюс занять спортом, ви підвищуєте свій авторитет в очах власних дітей.

П’яте. Заняття спортом – хороший привід перекласти частину своїх домашніх обов’язків на чоловіка і дітей. Цим самим чоловіка ви сильніше залучаєте в життя сім’ї. А це завжди плюс. Там, де людина більше витрачає зусиль, то вона більше і цінує. Це стосується і грошей, і сім’ї, і всього іншого. А дітей ви цим привчаєте до порядку і самостійності.

Шосте. Особистий приклад заразливий. Так і ненаглядного свого зіштовхнете з дивана і дітей до спорту привчите. Нічого крім користі це не несе. А ще спільна справа зміцнює сім’ю!

Тому, хоч як парадоксально це звучить, але жінки, які не хочуть займатися спортом під приводом турботи про сім’ю, насправді про неї менше піклуються, ніж ті жінки, які їм займаються. Адже користі від нескінченного пурхання над чоловіком і дітьми, якщо перший йде до більш стрункою, молодою, цікавою, а діти виростають інфантильними білоручками-егоїстами? Який такий рідний дім у такому випадку збережений? Правильно, ніякий!

Тому, милі жінки! Займайтеся спортом!